Działka usługowa z budynkiem WYPNICHA 7772 m²

No data was found
Miejscowość
Wypnicha
Gmina
Michów
Powierzchnia
7772 m2
Typ działki 
Inwestycyjna
Numer Oferty
Cena
495.000 zł
Miejscowość
Wypnicha
Gmina
Michów
Powierzchnia
7772 m2
Typ działki 
Inwestycyjna
Numer Oferty
Cena
495.000 zł

Media

Dodatkowe Informacje

Prąd
Woda
Telefon
Kanalizacja
Okolica
Dojazd
Ogrodzenie
Teren otwarty, Pola uprawne , Zabudowania jednorodzinne
Asfaltowy
Tak
Media
Prąd
Woda
Telefon
Kanalizacja
Dodatkowe Informacje
Okolica
Teren otwarty, Pola uprawne , Zabudowania jednorodzinne
Dojazd
Asfaltowy
Ogrodzenie
Tak

Pasjonaci Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu interesującą nieruchomość gruntową wraz z murowanym budynkiem o powierzchni ok 900 m². Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 502/4 zlokalizowana jest w miejscowości Wypnicha, gmina Michów (powiat lubartowski). W miejscowym planie zagospodarowania cała działka została przeznaczona pod działalność usługową.

Działka na sprzedaż o powierzchni 7772 m²usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego daje nam szeroki wachlarz inwestycyjny, ponieważ umożliwia realizację:
1) Usług publicznych (usługi oświaty i wychowania, kultury, zdrowia i opieki społecznej, sportu i rekreacji, administracji, porządku i bezpieczeństwa, łączności i inne);
2) Usług komercyjnych (usługi handlu, gastronomii, turystyki i rzemiosła, usługi finansowe i doradcze oraz inne formy działalności gospodarczej)

Wyłącza się jedynie przemysłową działalność produkcyjną oraz działalność związaną z eksploatacją surowców mineralnych.

Budynek posiada 2 kondygnacje nadziemne oraz piwnicę. Został on wzniesiony w latach 60. jako szkoła-pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego. Szkołę zbudowano w okresie powojennym, w związku z tym w razie potrzeby zakładano zmianę jej przeznaczenia na prowizoryczny szpital wojskowy. Efektem takich działań jest zgodność z wymogami Sanepidu odnośnie m.in. szerokości drzwi czy dostępu do umywalek. Niesie to ze sobą możliwość zaadaptowania nieruchomości jako Domu Pomocy Społecznej lub Ośrodka Leczenia Uzależnień. W wyniku badań społecznych, które zostały wykonane okazało się, że lokalna społeczność nie posiada zastrzeżeń do realizacji tego typu obiektu.

Instytucja szkolna przestała funkcjonować ok. 10 lat temu. Do tego czasu budynek ogrzewany był za pomocą pieców węglowych, które znajdują się w piwnicy. Jeden z nich był używany tylko przez jeden sezon.

W 2021 roku obecny właściciel rozpoczął prace renowacyjne budynku. W całym obiekcie zostały wstawione nowe trzyszybowe okna oraz został usunięty stary tynk na zewnątrz i zadaszenie. Ze względu na brak zabezpieczenia przed deszczem budynek wymaga remontu oraz budowy nowego pokrycia dachowego.

Na dachu został umieszczony niewielki maszt internetowy, który zapewnia okolicy dostęp do sygnału wysokiej jakości. Za ulokowanie masztu firma telekomunikacyjna wypłaca właścicielowi obiektu czynsz. Dookoła budynku został także zainstalowany monitoring.

Oznaczenie użytku:
– Bi (inne tereny zabudowane)

Dostępne media:
– prąd i woda – w działce oraz doprowadzone do budynku;
– światłowód – w działce i przy drodze;
– odprowadzenie ścieków – do dużego szamba po północnej stronie działki.

Lokalizacja:
Nieruchomość jest zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy. W odległości 8 – 9 km znajdują się sklepy spożywcze, zakład opieki zdrowotnej, apteka, szkoła podstawowa oraz średnia, lokale usługowe, kościół itp.

Czas dojazdu:
Lubartów – 25 min (20 km)
Lublin (Plac Zamkowy) – 40 min (43,2 km)
Puławy – 33 min (37,4 km)
Michów – 9 min (8,4 km)

Ugodowe warunki zagospodarowania terenu i możliwości zaadaptowania budynku to niewątpliwe atuty prezentowanej nieruchomości. Ofertę kierujemy do inwestorów poszukujących gruntu z dużym potencjałem inwestycyjnym.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

No data was found
-