Nasza Oferta

Pasjonaci Nieruchomości to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło na stworzenie skutecznego systemu działania, opartego na jakości relacji z Klientem i partnerstwie w biznesie. Prężnie działamy na lubelskim rynku, dążąc do doskonałości i podnoszenia standardów w branży nieruchomości.

Profesjonalna wycena nieruchomości

Oferta

Nasza kadra to wykwalifikowani i licencjonowani pośrednicy.

Podejmując współpracę z naszym Biurem Nieruchomości, Klienci mogą czuć się bezpiecznie na każdym etapie przebiegu transakcji.

Oferta

Zapewniamy dokładną weryfikacje stanu prawego nieruchomości, jej wycenę oraz skompletowanie potrzebnej dokumentacji. Dla każdej nieruchomości tworzymy indywidualną strategie marketingową, obejmującą przygotowanie profesjonalnej oferty, wykonanie sesji zdjęciowej nieruchomości i promowanie jej na największych portalach ogłoszeniowych w Polsce. Jako, że specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości grutowych, na życzenie Klienta przygotujemy szczegółową analizę chłonności gruntu.

Oferta

Dla osób zainteresowanych zakupem wymarzonej działki, domu lub mieszkania oferujemy profesjonalne doradztwo. Organizujemy również prezentacje wybranych nieruchomości, a dla tych, którzy potrzebują dodatkowego finansowania na zakup, zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe.